Poilsio namai „Šienainis“ įsikūrę Žemaitijos nacionaliniame parke šalia nuostabaus, vieno švariausių Lietuvoje Platelių ežero. Tai didžiausias ir giliausias ežeras Žemaitijoje.

Poilsio namų “Šienainis” apylinkėse Jūs turėsite progą pasigrožėti kalvotu kraštovaizdžiu, kvapą gniaužiančio ežero, jo 7 salų, pusiasalių ir Plokštinės miškų panorama. Tyras oras, ežero ir miško harmonija padės atgauti jėgas ir gerai nuteiks sėkmingiems darbams. Poilsio namai „Šienainis“ - puiki vieta atostogauti šeimoms su vaikais. Taip pat kviečiame rengti klasės, kurso draugų susitikimus, gimtadienius, šeimos bei įmonės šventes, draugų susibūrimus, vaikų ir suaugusiųjų stovyklas bei kitus įvairaus pobūdžio renginius.

Pagrindiniame Poilsio namų „Šienainis“ pastate siūlome apsistoti dviviečiuose, keturviečiuose kambariuose, šešiavietėje studijoje. Galėsite naudotis bendromis virtuvėmis, kuriose yra visa reikalinga įranga jūsų maisto gamybai, bendrais dušais ir tualetais, įrengtais kiekviename pastato aukšte. Turime nuostabią poilsio zoną, skirtą atsipalaiduoti, praversti knygą, mėgautis stalo žaidimais arba šauniai leisti laiką prie stalo futbolo. Na, o kilus norui sugrįžti į realybę – galėsite žiūrėti televizorių bei naudotis neribotu bevieliu internetu. Jei norite privatesnio poilsio – siūlome šešiaviečius apartamentus arba atskirą dviaukštį šešiavietį namelį su virtuvėmis bei vonios kambariais.

Poilsio namų „Šienainis“ teritorijoje įkūrėme jaukias terasas su lauko baldais, sėdmaišiais, pavėsines su šašlykinėmis bei vaikų žaidimų aikštelę – drąsiai galėsite naudotis viskuo. O aktyviausiems poilsiautojams siūlome išbandyti profesionaliai įrengtą paplūdimio tinklinio aikštelę.

Poilsio namai „Šienainis“ – tai viskas, ko reikia jūsų tobulam gamtos poilsiui.

Mūsų projektai ir draugai

Kviečiame susipažinti ir su kitais mūsų projektais bei draugais

Nardymo akademija

Nardymo akademija – tai asociacija, įkurta 2009 metais ir burianti nardymo aistruolius visoje Lietuvoje. Išskirtiniai Nardymo akademijos bruožai – tai profesionalumas savo darbe, lankstumas laiko atžvilgiu, kūrybiškumas idėjų įgyvendinime bei mobilumas neprisirišant prie vienos vietos.

Daugiau informacijos, atsakymai, geriausi pasiūlymai:
+37061474185, info@nardymoakademija.lt
www.nardymoakademija.lt www.aqualangas.lt
www.youtube.com/nardymoakademija

Vaikų nardymo stovyklos

Vaikų nardymo stovyklos tai 7 dienų povandeninis nuotykis, kurių metu dalyviai pabaigs Atviro vandens naro kursus, kūrybiškai pažvelgs į savo aplinką ir dalyvaus fotografijos užsiėmimuose, įgaus fotografavimo praktikos, įvaldys povandeninės fotografijos pagrindus. Su vaikais dirbs patyrę instruktoriai, stovyklų vadovai ir fotografai, kurie neleis vaikams nuobodžiauti nei akimirką.

Daugiau informacijos

Tinklinio stovyklos ir turnyrai

Tinklinio treneriai ir sportininkai mielai užsuka į poilsio namus ir suorganizuoja skirtingus renginius šio sporto megėjams. Jau ne vienerius metus vykstančios tinklinio stovyklos surenka skirtingo amžiaus vaikus, kad treneriai išmokytų juos valdyti kamuolį, supažindintų su tinklinio subtilybėmis ir strategijoms. O jau pažengę žaidėjai turi galimybę sudalyvauti organizuojamuose turnyruose “Šienainis Open”.

Daugiau informacijos